שלום, אורח

 שם:
 אימייל:
פרס סנפורד קפלן לניהול

 קול קורא להגשת מועמדות לפרס קפלן 2013:

 

פרס סנפורד קפלן  לניהול יצירתי בהיי-טק במאה ה-21

 

תעשיית ההיטק, המצמיחה את הכלכלה הישראלית, היא במידה רבה תוצאה של מומחיות שהתפתחה בטכניון ואשר הביאה את ישראל להיות אחת ממובילות החדשנות בעולם.

למרות שטכנולוגיות חדשות מתפתחות בקצב מסחרר, רבות מהן אינן מצליחות לבצע את המעבר הקריטי ממחקר בסיסי למוצרים, פתרונות או תהליכים המסוגלים להתחרות בשווקים הגלובאליים.

 

פרס סנפורד קפלן  לניהול יצירתי בהיי טק במאה ה-21 מיועד לגשר על פער זה ולהעניק ליזמים תמריץ לקדם טכנולוגיות מהמעבדה אל השוק. הפרס על-סך 5000$ יינתן עבור פיתוח של  תקציר מנהלים או תוכנית עסקית במטרה לעודד הקמת חברה המתבססת על הטכנולוגיה החדשה והתוכנית העסקית.

 

מועמדים לפרס קפלן בסך 5000$ נחלקים לשתי קטגוריות:

  1. חברי סגל או סטודנטים לתארים גבוהים אשר חשפו את המצאתם בפני היחידה העסקית של הטכניון - 3T - ומעוניינים לפתח תוכנית עסקית להמצאה זו.
  2. סטודנטים לתואר ראשון בטכניון אשר מעוניינים לפתח תוכנית עסקית לטכנולוגיה/פתרון אשר פיתחו במסגרת פרויקט גמר בשנתם האחרונה.

 

הגשת המועמדות לפרס קפלן תתבצע בשני שלבים

שלב א

קול קורא זה נשלח לכל חברי הסגל והסטודנטים לתארים גבוהים ולתואר ראשון במהלך חודש מרץ.

מועמדים אשר ישלחו מועמדותם בעקבות קול קורא זה יהיו זכאים לקבל תמיכה ממרכז ברוניצה ליזמות בטכניון  (BEC) או מהיחידה העסקית של הטכניון- T3  בהכנת התוכנית העסקית.  

על הגשת המועמדות להכיל:

-          שמות המועמדים, הפקולטה אליה הם שייכים ומעמדם בטכניון

-          הרעיון או ההמצאה לתוכנית העסקית

-          הצעות ליישומים פוטנציאלים/מוצרים המתבססים על ההמצאה

-          רעיונות לשווקים פוטנציאלים למוצרים אלו

הגשת המועמדות תשלח  עד לתאריך 20.6.13 לכתובת yazamut@tx.technion.ac.il.

 


שלב ב

קול קורא שני לפרס קפלן ישלח במהלך חודש מאי לכל  מי שכבר הגיש מועמדותו ובנוסף לכל חברי הסגל והסטודנטים בטכניון. קול קורא זה יזמין את המועמדים להגיש תקציר מנהלים של התכנית העסקית עבור המצאתם.

תקציר המנהלים יוגש לא יאוחר מן התאריך 20.7.13 לכתובת: yazamut@tx.technion.ac.il

חברי סגל וסטודנטים לתארים מתקדמים מחויבים בנוסף להציג אישור מן היחידה העסקית - T3- המאשר שמסמך חשיפת ההמצאה הוגש להם כנדרש.

 

תקצירי המנהלים אשר יתקבלו יישפטו על-ידי צוות שופטים הכולל מומחים מהטכניון ומהתעשייה .

הזוכה  בפרס קפלן על סך 5000$ יוכרז בטקס השנתי של חלוקת פרסי הפקולטה להנדסת תעשיה וניהול .

 

 

לקבלת מידע נוסף או הגשת מועמדות לפרס סנפורד קפלן ניתן ליצור קשר עם פרופסור עוזי דה האן,  יו"ר מרכז ברוניצה ליזמות BEC (uzid@ie.technion.ac.il), או עם קרן רובין, מנהלת מרכז ברוניצה ליזמות keren@yazamut.technion.ac.il.

לפרטים ולהסברים אודות כתיבת תוכנית עסקית ותקציר מנהלים ניתן לפנות לאתר של מרכז ברוניצה ליזמות בכתובת:  http://www.yazamut.technion.ac.il/